Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Číslo přílohy: VY_ 32_INOVACE_08_DODAWANIE I ODEJMOWANIE ZAKRES 18 Škola: Autor: ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Ivana Wronová Předmět:Matematika.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Číslo přílohy: VY_ 32_INOVACE_08_DODAWANIE I ODEJMOWANIE ZAKRES 18 Škola: Autor: ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Ivana Wronová Předmět:Matematika."— Transkript prezentace:

1 Číslo přílohy: VY_ 32_INOVACE_08_DODAWANIE I ODEJMOWANIE ZAKRES 18 Škola: Autor: ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Ivana Wronová Předmět:Matematika Třída:1. ročník Šablona projektu:III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Datum zařazení do výuky a zapsání do třídní knihy Jazyk:Polský Název a anotace:Materiál je určen k procvičování sčítání a odčítání čísel do 18, porovnávání čísel (vztahy větší, menší). Druh učebního materiálu:DUM – Prezentace Power Point Očekávaný výstupJednoduché početní operace s přirozenými čísly a vtahy rovnosti a nerovnosti. Využité materiály:Obrázky byly použité z klipartu a internetu (www.sirmi.ic.cz)www.sirmi.ic.cz

2 Dodawanie i odejmowanie w zakresie do 18

3 1.Wykonaj działania i połącz samochody z odpowiednią liczbą. 2.Zamaluj kredką baloniki z liczbami, które są większe od 8 i mniejsze od Wykonaj działania. 4.Wykonaj obliczenie, gdy znajdziesz dwie rękawiczki z tym samym wynikiem, pokoloruj je tą samą kredką.

4

5

6

7 c


Stáhnout ppt "Číslo přílohy: VY_ 32_INOVACE_08_DODAWANIE I ODEJMOWANIE ZAKRES 18 Škola: Autor: ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Ivana Wronová Předmět:Matematika."

Podobné prezentace


Reklamy Google